سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ / قبل از ظهر / | 2024-06-18
کد خبر: 87332 |
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۶ |
358 بازدید
۰
3
پ

رسانه تاب آوری ایران در راستای اهداف مجموعه رسانه های تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان به همت مدیرکل این رسانه (دکتر جواد طلسچی یکتا) در سال ۱۴۰۲ رونمایی شد و فعالیت خود را آغاز نمود.

رسانه تاب آوری برای همه

رسانه تاب آوری ایران talisweb.ir متعلق به همه است

تهیه شده در واحد روابط عمومی رسانه تاب آوری ایران

رسانه تاب آوری ایران در راستای اهداف مجموعه رسانه های تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان به همت مدیرکل این رسانه (دکتر جواد طلسچی یکتا) در سال ۱۴۰۲ رونمایی شد و فعالیت خود را آغاز نمود.

این رسانه با زیرساخت های قوی فناوری اطلاعات و پیشرفته ترین ابزارهای اینترنتی مبتنی بر فعالیت خبرگزاری ها فعالیت خود را شکل داد.

رسانه تاب آوری در پی تازه های تاب آوری دنیا

رسانه تاب آوری ایران با برخورداری از تیم تخصصی رسانه ای که متشکل از افرادی که از طریق رسانه های مختلف همکار معرفی گردیدند و همچنین اعضائی برجسته اما فعال در پشت صحنه، فعالیت خود را با رصد لحظه به لحظه تازه های تاب آوری در سطح دنیا آغاز کرد.

رسانه تاب آوری ایران با شناسایی خلاءهای موجود رسانه ای تا قبل از حیات این رسانه، درصدد پرداختن به مباحث کاربردی و عملیاتی ارتقاء تاب آوری در ابعاد گوناگون فردی گروهی و جامعه ای با تأکید بر مددکاری اجتماعی برآمده و تا این لحظه بیش از یکصد یادداشت و مقاله تخصصی از مهمترین و بهترین پایگاههای مرجع تاب آوری دنیا در این پایگه اینترنتی منتشر شده است.

رسانه تاب آوری ایران و میزگردهای تخصصی تاب آوری

در ادامه لازم به ذکر است بخش چندرسانه ای این پایگاه اینترنتی با تعامل درخور توجه با پایگاه خبری مددکارنیوز در مسیر تولید محتوای آموزشی ویدئویی همکاری مثبت و مطلوبی برقرار نموده است و ضمن تهیه و انتشار ویدئوهای آموزشی کاربردی و عملیاتی با محوریت موضوعی چگونگی ایجاد و تقویت تاب آوری فردی و گروهی و نیز اجتماعی، در جهت برگزاری چندین میزگرد تخصصی تاب آوری با موضوعات متنوع اقدامات لازم را مبذول داشته که به تناوب و در ادامه تحرکات این رسانه انتشار خواهند یافت.

نکته قابل توجه وجود پایگاههای این رسانه در سطح شبکه های اجتماعی می باشد که همسو با این رسانه در جهت بازنشر همزمان مطالب انتشاریافته در رسانه تاب آوری ایران اقدام می نمایند.

بخش های مختلف رسانه تاب آوری ایران

بخش های مختلف رسانه تاب آوری ایران مبتنی بر تقسیم کار رسانه ای فعالیت می نمایند و هر بخش در اختیار کارگروه ویژه همان حوزه فعالیت می نماید به طوریکه تا این لحظه کارگروههای تخصصی آموزش، پژوهش و مترجمین و چندرسانه ای مهمترین آنها می باشند که به شکل متمرکز به موضوعات مبتنی بر تاب آوری می پردازند.

رسانه تاب آوری ایران talisweb.ir متعلق به همه است
رسانه تاب آوری ایران talisweb.ir متعلق به همه است

بر اساس آخرین تصمیمات اخذ شده در اتاق فکر رسانه تاب آوری ایران زمینه سازی های لازم جهت پذیرش و اجرای برنامه های آموزشی تاب آوری برای نهادها و سازمانهای مختلف دولتی و غیردولتی مصوب شده است که به عنوان اولین خروجی از این جلسات، پروپوزال آموزش تاب آوری به دو نهاد دولتی ارائه شده است و در آینده برنامه های آموزشی مربوطه از طریق وبسایت رسانه تاب آوری ایران و نیز پایگاه خبری مددکارنیوز به شکل منظم و برنامه مند پوشش خبری نیز داده خواهند شد.

نشانی رسانه تاب آوری ایران www.talisweb.ir می باشد

در پایان خاطرنشان می گردد رسانه تاب آوری ایران به نشانی www.talisweb.ir می باشد و در سطح کشور هیچگونه شعبه یا نمایندگی تا این لحظه ندارد.

این رسانه با کمال افتخار پذیرای همکاری و همراهی پژوهشگران، محققین و کلیه علاقمندان به مبحث تاب آوری می باشد علاقمندان می توانند از طریق نشانی پست الکترونیک info@talisweb.ir با این رسانه هرگونه ایده های همکاری را به اشتراک بگذارند.

در پایان تأکید می گردد مدیرکل و کلیه عوامل دست اندرکاران رسانه تاب آوری ایران بر این باورند که نشانی اینترنتی این رسانه نشانی تاب آوری ایران نیست بلکه صرفاً نشانی این پایگاه اینترنتی بوده و لذا این حق را برای کلیه علاقمندان این حوزه در راستای توسعه و تقویت رسانه های تاب آوری محفوظ می داند و حتی در این خصوص از هرگونه همکاری داوطلبانه دریغ نخواهد داشت.

لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسانه تاب آوری ایران در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.