جستجوگر هوشمند خبری اطلس فارسی

جستجوگر هوشمند خبری اطلس فارسی

به لطف آنالیز‌های انجام شده توسط جستجوگر هوشمند خبری اطلس فارسی، تصمیمات مناسبتری جهت انتخاب و انتشار آخرین اخبار و داده‌ها‌‌ی معتبر اتخاذ می‌شود. هوش مصنوعی، جمع آوری داده از منابع گوناگون و ارزیابی در لحظه‌ی آن‌ها را تسهیل می‌کند. هوش مصنوعی به ارزیابی سطح مشارکت بازدیدکنندگان می‌پردازد و در مورد محتوایی که باید منتشر گردد تصمیمات دقیق‌تری می‌گیرد؛ بدینوسیله ریتینگ خبرگزاری‌ها افزایش می‌یابد.

جستجوگر هوشمند خبری چیست؟

جستجوگر هوشمند خبری اطلس فارسی، یک پورتال هوشمند و بروز است که بدون هرگونه دخالت انسانی از سایر وبسایت‌ها و رسانه‌های خبری اخبار را در لحظه و به صورت متناوب جستجو می‌کند. ربات این سیستم بسیار دقیق و پیشرفته است و عنوان، متن، تصویر اخبار را از منابع گوناگون ذخیره می‌کند. به عنوان مثال جستجوگر هوشمند خبر فارسی یکی از موتور‌های جستجوگر اینترنتی است که به صورت کاملا اتومات به چینش اخبار از منابع گوناگون می‌پردازد.
جستجوی هوشمند خبری با ارائه‌ی دیدگاه‌ها، پیشنهادات، فیدبک‌ها و ابزارهایی که در خدمت ارتقای خلاقیت، دقت و کیفیت هستند، به خبرنگاران و شبکه‌های خبری کمک می‌کند تا کیفیت کار خود را بالا ببرند. هوش مصنوعی به ژورنالیست‌ها هنگام نوشتن اخبار، در ارزیابی درستی گرامر، املا، استایل نوشتاری و صحت اخبار کمک می‌کند.

هوش مصنوعی در خدمت رسانه

هدف اصلی استفاده از هوش مصنوعی در رسانه و جستجوگر هوشمند خبری اطلس فارسی، بهبود و شخصی سازی تجربه‌ی کاربر از آن است. هوش مصنوعی با فراهم کردن فرصت جستجوی بهتر و ارائه‌ی پیشنهادات دقیق‌تر مرتبط با عبارت جستجو شده توسط کاربر، مخاطبان خود را حفظ می‌کند.
یکی دیگر از مزایای هوش مصنوعی در انتقال محتوا در رسانه، ایجاد اتوماتیک محتوا رسانه‌های اجتماعی نظیر هشتگ‌ها و لینک‌های کوتاه در کانال‌ها است. AI همچنین پست‌های فضای مجازی را آنالیز می‌کند و دیدگاه‌های کاربران را استخراج می‌کند.

جستجوگر هوشمند خبری
جستجوگر هوشمند خبری

از هوش مصنوعی در رسانه برای بهبود فرایند مارکتینگ و تبلیغات نیز استفاده می‌شود. AI به ایجاد استراتژی های موثر مارکتینگ، بهبود تجربه‌ی مشتری در فرایند خرید و تغییر شیوه‌ی جذب و نفوذ تجارت در اذهان‌ عمومی می‌پردازد. در بازاریابی، هوش مصنوعی محتوا مورد پسند کاربران را شناسایی می‌کند و آن محتوایی را که فروش یک محصول را افزایش می‌دهد، استخراج می‌کند.

جستجوگر هوشمند خبری اطلس فارسی چگونه از هوش مصنوعی بهره می برد؟

اینترنت مملو از اخبار جعلی است؛ این موضوع تفکیک واقعیت از شایعه را برای کاربران سخت کرده است. خوشبختانه ابزارهای هوش مصنوعی به جستجوگر هوشمند خبری کمک می‌کنند تا واقعیات و منابع آن‌ها را بررسی کند تا در نهایت داستان‌های منتشر شده را تایید یا تکذیب کند. یک مثال مناسب آن جستجوگر هوشمند خبری اطلس فارسی است که وبسایت‌های خبری را به یک الگوریتم هوش مصنوعی اضافه می‌کند و از آن می‌خواهد که پس از اسکن و بررسی منبع اخبار، معتبرترین ورژن آن‌ها را پیش بینی کند. هر چه تعداد وبسایت‌های اضافه شده به این الگوریتم بیشتر باشد، نتایج حاصل از آن دقیق‌تر خواهند بود.

جستجوگر هوشمند خبری اطلس فارسی

شاید نام خبرگزاری “مان” به گوش شما خورده باشد؛ این نام در واقع برگرفته از حروف مددکاری اجتماعی ایران می‌باشد. جستجوگر هوشمند خبری اطلس فارسی، یک موتور جستجوگر اینترنتی هوشمند است که با هدف خبرگزاری و انتشار خبر فوری از قوی ترین ربات‌های حوزه‌ی خبر بهره می‌گیرد. حوزه‌‌های خبری تحت پوشش این رسانه شامل اخبار اجتماعی، اقتصادی، سلامت، فرهنگ و هنر، محیط زیست، تاب آوری، مددکاری اجتماعی استان‌ها، سازمان بهزیستی، سبک زندگی و غیره می‌باشند.

هوش مصنوعی در خدمت رسانه
هوش مصنوعی در خدمت رسانه

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا