دوره آموزش جامع تاب آوری ایرانیان به زودی برگزار می شود

دوره آموزش جامع تاب آوری: آخرین روزهای مردادماه سال ۱۴۰۲ شاهد برگزاری مهمترین و جامع ترین کارگاه سال تاب آوری مجموعه رسانه های تاب آوری ایرانیان خواهیم بود.

کارگاه دو روزه تاب آوری در طلاق برگزار می گردد

عنوان این کارگاه آموزشی تاب آوری در طلاق می باشد که با تدریس دکتر آزیتا کشاورز (روانشناس و استاد دانشگاه) و جواد طلسچی یکتا (مدیر مجموعه رسانه های تاب آوری ایرانیان و دکتری مدیریت کوچینگ) همراه خواهد بود.

کارگاه تاب آوری در طلاق کجا برگزار می شود؟

در این کارگاه دو روزه که در بستر گوگل میت برگزار می شود. در بخش اول کارگاه دکتر آزیتا کشاورز و در بخش دوم دکتر طلسچی (هر روز از کارگاه) هر کدام به مدت ۳ ساعت که مجموعا برای هر روز مدت زمان ۶ ساعت در نظر گرفته شده است پیرامون ابعاد گوناگون تاب آوری در طلاق و تاب آوری در خانواده به تدریس خواهند پرداخت.

هزینه کارگاه تاب آوری در طلاق چقدر است؟

هزینه این مجموعه کارگاههای دو روزه، با ارائه کلیه فایل های آموزشی مربوطه و نیز ارائه گواهی نامه معتبر از یک انجمن کشوری در عرصه روانشناسی مبلغ ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال می باشد.

چگونه در این کارگاه ثبت نام کنیم؟

علاقمندان جهت ثبت نام در این کارگاه می توانند از طریق روزنه های ارتباطی اعلام شده ذیل اقدام نمایند تا نسبت به ثبت نام آنان اقدام به عمل آید.

homeofresilience@gmail.com

۰۹۱۱۸۴۹۰۵۹۵ واتس اپ و تلگرام

دوره آموزش جامع تاب آوری ایرانیان به زودی برگزار می شوددوره آموزش جامع تاب آوری دوره آموزش جامع تاب آوری دوره آموزش جامع تاب آوری

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا